Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix atver jaunu rūpnīcu Ventspilī
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-01-05 08:45:33
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix sāks darbību otrajā rūpnīcā Ventspilī, saskaņā ar šīs ražošanas lokācijas attīstības plānu.

Sabiedrība ir noslēgusi 10 gadu nomas līgumu ar Ventspils brīvostas pārvaldi jaunuzceltas ražošanas ēkas ar kopējo platību 4600 kvadrātmetri iznomāšanai pēc adreses Ventspils augsto tehnoloģiju parks Nr.7, Ventspils.

Jaunā rūpnīca papildinās esošo ražošanas jaudu ar jaunu, integrētu ražošanas procesu plastmasas detaļu ražošanā un gala produktu, kas satur optiskos elementus un sistēmas, montāžā. Šī rupnīca dubultos gala produktu montāžas jaudu, kas pieejama Ventspils ražotnē.

 

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi