Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par tiesiskās aizsardzības procesu
Emitents Rīgas kuģu būvētava, AS (48510000DWP0BMQCTM64)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2020-05-22 16:26:12
Versijas komentārs
Teksts

Kā jau tika ziņots iepriekš, 2019.gada 16.augustā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nosprieda apstiprināt Sabiedrības tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu un noteikt Sabiedrības tiesiskās aizsardzības procesa īstenošanas termiņu 2 (divus) gadus, termiņu skaitot no 2019.gada 16.augusta, savukārt 2020.gada 15.maijā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nosprieda apstiprināt Sabiedrības tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna grozījumus 2020.gada 06.aprīļa redakcijā un noteikt Sabiedrības tiesiskās aizsardzības procesa īstenošanas termiņu 4 (četrus) gadus, termiņu skaitot no 2019.gada 16.augusta.

Sabiedrība apliecina, ka tās sagatavotie un tiesā apstiprinātie tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna grozījumi ļaus saglabāt līdzšinējo darbības profilu. Šobrīd Sabiedrība turpina savu saimniecisko darbību un pilda finanšu saistības pret tās kreditoriem.

Sabiedrība norāda, ka finanšu saistības pret nodrošinātajiem kreditoriem tiks izpildītas sešpadsmit mēnešu laikā, bet pret nenodrošinātajiem kreditoriem – četrdesmit astoņu mēnešu laikā no tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna apstiprināšanas brīža.

Pielikumā – tiesas apstiprinātais tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns ar grozījumiem 2020.gada 06.aprīļa redakcijā (ievērojot to, ka pielikumos esošā informācija ir uzskatāma par konfidenciālu, pielikumi netiek pievienoti).

 

AS „Rīgas kuģu būvētava” valde

Pielikumi