Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par revidēta gada pārskata iesniegšanu
Emitents VEF Radiotehnika RRR, AS (48510000PIT2XZ7X9Y86)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2020-04-27 12:15:42
Versijas komentārs
Teksts

1) Covid-19 izraisītās krīzes dēļ ir novērojams būtisks pieprasījuma kritums nomas tirgū (kritiski zema aktivitāte), līdz ar to ir apgrūtināta iepriekš norādīto Sabiedrībai piederošo nekustamo īpašumu iznomāšana, kā arī akustisko sistēmu ražošana ir pārtraukta līdz ārkartas situācijas atcelšanas brīdim.

2) Uz doto brīdi ir pārtrauktas sarunas ar potenciālajiem investoriem par ieguldījumiem uzņēmuma pilnvērtīgas darbības atjaunošanā līdz ārkārtas situācijas atcelšanas brīdim.

Iepriekš izklāstītie nepārvaramas varas apstākļi sakarā ar Covid-19 izplatību ir būtiski pasliktinājuši Sabiedrības finanšu situāciju. Izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir apgrūtinājis ienākumu gūšanu no Sabiedrības saimnieciskās darbības, līdz ar to informējam, ka revidēta gada pārskata iesniegšanas Komisijā termiņš paredzēts līdz 01.07.2020. 

Pielikumi