Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Darbu HansaMatrix padomē sāks Ivars Ķirsons
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-11-11 12:42:58
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix ārkārtas akcionāru sapulcē 2019. gada 29.oktobrī tika ievēlēts jauns padomes sastāvs, kurā papildus esošajiem padomes locekļiem Andrim Bērziņam, Ingrīdai Blūmai, Dagnim Dreimanim un Gundaram Strautmanim, no jauna ievēlēts Ivars Ķirsons. Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

HansaMatrix padomes sēdē 2019.gada 29.oktobrī par HansaMatrix padomes priekšsēdētāju tika apstiprināts Andris Bērziņš un par padomes priekšsēdētāja vietnieku – Ivars Ķirsons.

Ivars Ķirsons ir pieredzējis investīciju nozares profesionālis un nozīmīgs papildinājums Sabiedrības padomē.

Ivars Ķirsons kopš 2006.gada ir dibinātājs un partneris ZGI Capital, kas ir viens no vispieredzējušākajiem riska kapitāla fondu pārvaldniekiem Baltijā. Pašlaik viņš ir Padomes loceklis arī ZGI-3 fonda portfeļa uzņēmumā Mobilly. Ivars ir bijis Latvijas Unibankas (tagad SEB banka) valdes priekšsēdētāja pirmais vietnieks un finanšu direktors, Rīgas Fondu Biržas padomes priekšsēdētājs, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis, kā arī ieņēmis vairākus citus ar finanšu sektoru saistītus amatus.

Ivars Ķirsons HansaMatrix padomē pārstāvēs ZGI Capital pārvaldītā izaugsmes riska kapitāla fonda ZGI-4 intereses. Viņam nepieder HansaMatrix akcijas.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi