Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “mogo” finanšu informācija par 2019. gada 6 mēnešiem
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 1.2 Pusgada finanšu pārskati un revīzijas ziņojumi / ierobežotas pārbaudes
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-08-29 10:38:18
Versijas komentārs
Teksts

AS “mogo” finanšu informācija par 2019. gada 6 mēnešiem 

AS "mogo" Grupas neto peļņa sasniedza 3,1 miljons eiro, kas ir ievērojams pieaugums no 410 tūkstošiem eiro 2018. gada pirmajos 6 mēnešos.

Būtisko finanšu rezultāta uzlabojumu noteica veiksmīgas klientu izvērtēšanas politikas ieviešana, kas ir palīdzējusi samazināt uzkrājumus šaubīgiem debitoriem. AS "mogo" koncerns ir veicis izmaksu struktūras pārskatīšanu, izdalot ārpus uzņēmuma ar Mogo grupu saistītas izmaksas, kā arī papildus veicis izmaksu optimizācijas pasākumus, tajā skaitā klientu apkalpošanas centru tīkla pārskatīšanu. 

Pēc vadības domām, 2019. gada 6 mēnešu rezultāti apliecina, ka padziļināta klientu vajadzību izprašana, mērķa klientu profilu izstrāde un atbilstoša piedāvājuma sniegšana nodrošina stabilākus klientus un izaugsmes potenciālu ilgtermiņā. Tāpat veiktais darbs izmaksu optimizācjā ir nepārtraukts process, kas nodrošina procesu uzlabojumu un sniedz ērtākus risinājumus klientiem.

 

Pielikums:

AS "mogo"  konsolidētais starpperioda saīsinātais neauditētais finanšu pārskats par sešu mēnešu periodu, kas noslēdzās 2019. gada 30. jūnijā  (Mogo_AS_consolidated_FS_2019_Q2_LV)   

AS "mogo" starpperioda saīsinātais neauditētais finanšu pārskats par sešu mēnešu periodu, kas noslēdzās 2019. gada 30. jūnijā  (Mogo_AS_stadalone_FS_2019_Q2_LV)  

 

Par AS “mogo”

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu, kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings) un patēriņa kreditēšanu, ko ir iespējams saņemt piesakoties uzņēmuma mājaslapā, mobilajā lapā, pa telefonu, pie vairāk nekā 270 lietoto transportlīdzekļu sadarbības pārdevējiem vai klientu apkalpošanas centros lielākajās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā jau izmanto vairāk kā 20 tūkstoši klienti. Šobrīd Mogo Finance S.A. grupas uzņēmumi veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Armēnijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Moldovā, Albānijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Kazahstānā un Maķedonijā turklāt uzņēmums plāno paplašināt savu darbību arī citās valstīs. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.mogofinance.com

 

Dārta Keršule

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasta adrese: darta.kersule@mogofinance.com

 

Simonas Jurgionis

Investor Relations Manager

Tālrunis: +371 27273993

E-pasta adrese: simonas.jurgoinis@mogofinance.com

Pielikumi