Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix piesaistījusi izaugsmes riska kapitāla fonda ZGI-4 investīcijas 2 miljonu eiro apmērā
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.4. Emitenta paša akciju iegāde vai atsavināšana
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-08-14 09:10:25
Versijas komentārs
Teksts

ZGI Capital alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka izaugsmes riska kapitāla fonds ZGI-4 ir investējis 2 miljonus eiro HansaMatrix ar mērķi veicināt uzņēmuma attīstību un konkurētspēju. Darījuma rezultātā ZGI-4 fonds kļuvis par 15,06% HansaMatrix akcionāru.

Ar šo finansējumu tiks atbalstīta HansaMatrix pašreizējā izaugsmes stratēģija un pašlaik notiekošā pāreja no ražošanas uz pilna pakalpojumu klāsta nodrošināšanu, tostarp projektēšanu, inženiertehniskajiem un pēcpārdošanas pakalpojumiem ar augstu pievienoto vērtību. ZGI-4 riska kapitāla fonda ieguldījums tiks izlietots apgrozāmo līdzekļu papildināšanai un tehnoloģisko iekārtu iegādei.

HansaMatrix valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis: “Esam priecīgi par vēl viena profesionāla Latvijas investora - ZGI Capital ienākšanu mūsu profesionālo investoru grupā. Saņemtais finansējums tiks izmantots jau uzsāktās investīciju un modernizācijas programmas realizācijai, attīstot HansaMatrix par Baltijas un Ziemeļvalstu tirgus optisko un elektronisko produktu ražošanas tehnoloģiju līderi.”

ZGI Capital investīciju direktors Rūdolfs Krese: “Mēs esam cieši sekojuši Hansamatrix attīstībai un esam patīkami pārsteigti par tā straujo izaugsmi, pakalpojumu kvalitāti un servisa ātrumu. Mums ir prieks veikt investīciju uzņēmumā, kas ir konsekventi realizējis laicīgi sāktu investīciju programmu un ar savu ieguldījumu varam turpināt sniegt atbalstu šī plāna tālākā īstenošanā. Regulārie ieguldījumi automatizācijā, modernizācijā un ražošanas tehnoloģiju pilnveidošanā ir Hansamatrix ļāvusi tapt par patiesu augsto tehnoloģu uzņēmumu. Ar šo investīciju turpinām realizēt izaugsmes riska kapitāla fonda ZGI-4 stratēģiju - ar finansējumu uzņēmums īstenos attīstības investīciju programmu un turpinās galvenā mērķa īstenošanu, lai no Baltijas līmeņa spēlētāja izaugtu līdz starptautiski atzītam un novērtētam uzņēmumam globālā mērogā.”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

ZGI Capital ir viens no pieredzējušākajiem riska kapitāla fondu pārvaldniekiem Baltijā un darbību veic kopš 2005.gada. Šobrīd ZGI Capital pārvalda jau ceturtās paaudzes izaugsmes riska kapitāla fondu “ZGI-4”.

Papildus informācija pielikumā pievienotajos dokumentos.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Pielikumi
ZGI-4 Veidne zinnosanai par darijumiem un to atklasanai sabiedribai.pdf (762.56 kB)
HM_nozimigas lidzdalibas pazinojums 2019.08.12.pdf (413.41 kB)
ZGI-4 Standarta veidlapa pazinojumiem par nozimigu lidzdalibu.pdf (392.86 kB)