Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix palielinājusi SIA Zinātnes parks apmaksāto pamatkapitālu
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-07-31 09:43:48
Versijas komentārs
Teksts

Ar mērķi stiprināt SIA Zinātnes parks (turpmāk – Uzņēmums) apmaksāto pašu kapitālu, HansaMatrix palielinājusi dalību Uzņēmumā līdz 74,67%, veicot saskaņā ar 2019.gada 29.aprīlī SIA Zinātnes parks pieņemto dalībnieku lēmumu no jauna emitēto 200 (divi simti) Uzņēmuma daļu apmaksu 800 tūkstoši EUR apmērā, t.sk. 8 tūkstoši EUR pašu kapitāla vērtība un 792 tūkstoši EUR jauno daļu uzcenojums.

Pēc minētā darījuma SIA Zinātnes parks kopš 2019.gada 29.aprīļa kļuvis par HansaMatrix saistīto uzņēmumu, ar sekojošu dalībnieku daļu sadaījumu 74,67% HansaMatrix, 9,33% Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, 8% SAF Tehnika un 8% LEO Pētījumu centrs.

SIA Zinātnes parks ir HansaMatrix grupas uzņēmums kas strādā pie nekustamā īpašuma projekta, augsto tehnoloģiju parka, kas atradīsies starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā, “RIX High Tech City” attīstības. Augsto tehnoloģiju parkā plānots izveidot nomas telpas augsto tehnoloģiju jomas uzņēmumu vajadzībām, radot iespēju iespēju uzņēmumiem darboties tehnoloģiskā vidē un veicināt savstarpējo sadarbību. “RIX High Tech City” projekts paredz elektronikas un optikas uzņēmumu augsto tehnoloģiju produktu attīstības veicināšanu un industriālā parka infrastruktūras attīstīšanu starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi