Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Fitch Ratings ir piešķīris Mogo Finance B- novērtējumu (Stable Outlook)
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-07-24 13:12:16
Versijas komentārs
Teksts

Rīga, Latvija, 23. jūlijs 2019. Mogo Finance un tās grupas sabiedrības (turpmāk "Grupa"), kas specializējas lietotu automašīnu finansēšanā, ir saņēmušas B- (Stable Outlook) Ilgtermiņa Emitenta Default Novērtējumu (IDR) no Fitch Ratings (Fitch) un vecāko nodrošināto parādu novērtējumu B-, kas piešķirts tās 9,50% obligācijām 2018/2022 (XS1831877755) (turpmāk “Obligācijas”).

Ievērojot nesen notikušo Mogo Finance Obligāciju kotēšanu Frankfurtes Fondu biržas regulētajā tirgū (vispārējo standartu) un ar to saistītajām augstākām pārredzamības un informācijas atklāšanas prasībām, Fitch B- novērtējums vēl vairāk palielinās Mogo Finance Obligāciju pievilcību investoriem.

Modestas Sudnius, Mogo Finance CEO, komentēja:

„Mēs esam ļoti apmierināti ar vērtēšanas procesa rezultātu. B- novērtējums atspoguļo lielo Mogo Finance ienesīguma potenciālu un vienlaikus sniedz ieguldītājiem drošu ieskatu mūsu finanšu stabilitātē un stabilu vērtēšanas pamatu turpmākai piekļuvei kapitāla tirgiem, lai paplašinātu savu darbību. ”

 

Par AS “mogo”

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu, kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings) un patēriņa kreditēšanu, ko ir iespējams saņemt piesakoties uzņēmuma mājaslapā, mobilajā lapā, pa telefonu, pie vairāk nekā 270 lietoto transportlīdzekļu sadarbības pārdevējiem vai klientu apkalpošanas centros lielākajās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā jau izmanto vairāk kā 20 tūkstoši klienti. Šobrīd Mogo Finance S.A. grupas uzņēmumi veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Armēnijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Moldovā, Albānijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Kazahstānā un Maķedonijā turklāt uzņēmums plāno paplašināt savu darbību arī citās valstīs. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.mogofinance.com

 

Simonas Jurgionis, Investor Relations Manager

E-pasta adrese: simonas.jurgoinis@mogofinance.com 

Tālrunis: +371 27273993

Pielikumi