Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Mainīta ABLV emitēto obligāciju nominālvērtība
Emitents ABLV Bank, AS (549300IHIJ7SCANBWN17)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-07-12 10:57:00
Versijas komentārs
Teksts

Šā gada 12. jūlijā ir veikta visu likvidējamās ABLV Bank, AS (Sabiedrības) emitēto obligāciju nominālvērtības maiņa katrai obligācijai uz 0,01 EUR obligācijām, kuru nominālvērtība ir izteikta eiro, un uz 0,01 USD obligācijām, kuru nominālvērtība ir izteikta ASV dolāros. Attiecīgi publicējam visu emisiju aktuālās galīgo noteikumu versijas.

Jau ziņots, ka pēc izmaiņu veikšanas kopējā obligāciju vērtība paliek nemainīga – vienas vienības nominālvērtība samazināta, bet kopējais obligāciju skaits palielināts identiskā apmērā tā, lai kopējā obligāciju vērtība paliek nemainīga. 

Obligāciju nominālvērtības maiņa nepieciešama, lai būtu iespējams organizēt izmaksas Sabiedrības kreditoru prasījumiem, kuri izriet no Sabiedrības emitētajām obligācijām, pa kārtām, daļējā apmērā un individuāli katram obligacionāram. 

Sabiedrība ir tiesīga veikt šādu finanšu instrumentu notikumu saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 139.pantu, kurš nosaka, ka izmaksu un parādu segšanas kārtību nosaka likvidators. Obligāciju nominālvērtības maiņa nekādā veidā neietekmē kreditoru iesniegtos prasījumus un to apstiprināšanas procesu.

         Artūrs Eglītis
         ABLV grupas komunikācijas vadītājs
         Tel.: +371 6700 2454
         e-mail: arturs.eglitis@ablv.com

Pielikumi