Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix saņem SEB bankas finansējumu 5,3 miljonus eiro
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-02-15 10:01:24
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix parakstījusi jaunus faktoringa līgumus ar SEB līzings uz viena gada periodu, par kopējo summu 2,76 miljoni EUR apmērā apgrozāmo līdzekļu finansēšanai, saimnieciskās darbības vajadzībām, tai skaitā eksporta darījumiem.

SEB banka ir apstiprinājusi HansaMatrix papildus ilgtermiņa finansējumu 2,5 miljoni EUR apmērā, kuru plānots izmantot investīcijām 2019.gadā. Plānotās investīcijas ļaus HansaMatrix turpināt izaugsmes stratēģiju, kuras pamatā ir ražošanas jaudu palielināšana, pētniecības un attīstības, kā arī inovāciju darbības, lai optimizētu un papildinātu pašreizējo pakalpojumu un produktu klāstu. Visas investīcijas tiks veiktas Latvijā, esošajās Uzņēmuma darbības vietās Mārupē, Pārogrē un Ventspilī.

Tāpat parakstīti līgumi ar SEB banka par kredītlīnijas, reversā faktoringa un garantiju līnijas kopējā 1,9 miljoni EUR apmērā termiņu pagarināšanu uz viena gada periodu, apgrozāmo līdzekļu finansēšanai.

“HansaMatrix uzsāka sadarbību ar SEB banka 2017.gada decembrī. Parakstītie finansējuma līgumi un papildus piešķirtais finansējums paplašinās veiksmīgo sadarbību ar banku un ļaus uzņēmumam paātrināt apgrozāmo līdzekļu apriti, palielināt ražošanas apjomus, kā arī realizēt grupas investīciju plānu.” informē uzņēmuma Valdes priekšsēdētājs Ilmārs Osmanis.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Lepojamies ar to, ka arī tādā nozarē kā augstās tehnoloģijas, kur valda asa konkurence ar globālām kompānijām, Latvijas uzņēmums HansaMatrix spēj veiksmīgi atrast savu vietu, ražot eksportspējīgus produktus un radīt augstu pievienoto vērtību. Ambiciozos mērķus HansaMatrix sasniedz, mērķtiecīgi nostiprinot un attīstot savas pozīcijas tirgū, ieguldot gan pētniecībā un jaunu produktu izstrādē, gan savas kapacitātes paplašināšanā. Esam gandarīti, ka uzņēmums ir izvēlējies mūs par saviem ilgtermiņa finanšu partneriem un par šo iespēju sniegt mūsu ieguldījumu uzņēmuma mērķu sasniegšanā.”

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi
MFR-SMD.jpg (658.80 kB)