Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “HansaMatrix” konvertējamie garantijas vērtspapīri iegrāmatoti Nasdaq CSD
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-02-05 08:46:25
Versijas komentārs
Teksts

2019.gada 1.februārī Nasdaq CSD SE iegrāmatoti 205 298 AS “HansaMatrix” konvertējamie garantijas vērtspapīri, kuri pieder Eiropas Investīciju bankai (EIB) un kuri tika emitēti saskaņā ar AS “HansaMatrix” un EIB parakstīto 10 miljonu EUR vērto finansēšanas līgumu, ar kuru tiek atbalstīta “HansaMatrix” pašreizējā izaugsmes stratēģija un pašlaik notiekošā pāreja no ražošanas uz pilna pakalpojumu klāsta nodrošināšanu, tostarp projektēšanu, inženiertehniskajiem un pēcpārdošanas pakalpojumiem ar augstāku pievienoto vērtību.

“Mēs atzinīgi novērtējam HansaMatrix interesi izmantot dažādus finanšu instrumentus, tostarp konvertējamos garantijas vērtspapīrus, piesaistot finansējumu ilgtspējīgai biznesa izaugsmei,” pauda Indars Aščuks, Nasdaq CSD valdes priekšsēdētājs. “Konvertējamie garantijas vērtspapīri pirmo reizi tiek reģistrēti vērtspapīru depozitārijā Nasdaq CSD, un mums ir liels prieks, ka ar efektīvu un drošu infrastruktūru un pakalpojumu dažādību varam veicināt starptautisko finansētāju vēlmi ieguldīt Latvijas kompāniju attīstībā.”

 

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi