Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA neauditēta konsolidēta finanšu informācija par 2018.gada 9 mēnešiem
Emitents Valmieras stikla šķiedra, AS (5493006XWNR6BLL15O35)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-11-23 16:25:35
Versijas komentārs
Teksts

AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valde dažādu uzņēmuma aktualitāšu dēļ nolēmusi publicēt 2018.gada 9 mēnešu rezultātus pirms plānotā termiņa. Pēdējos mēnešos uzņēmums pastiprināti centies palielināt ražošanas apjomu ASV ražotnē P-D VALMIERA GLASS USA Corp. Sistemātiski strādāts pie dažādo celtniecības un montāžas defektu novēršanas, kā arī nozīmīgs darbs ieguldīts personāla atlasē un apmācībā.

Tikai pēdējo divu nedēļu laikā redzami pirmie šī darba rezultāti. Tajā pašā laikā uzņēmuma valde prognozē, ka pozitīvas tendences Amerikas uzņēmumā P-D VALMIERA GLASS USA Corp. izdosies sasniegt vien 2019.gada jūlijā, līdz tam negatīvi ietekmējot un samazinot VALMIERA GLASS GRUPAS peļņu. Uzņēmuma valde līdz ar to ir pārskatījusi VALMIERA GLASS GRUPAS 2018.gada finanšu rezultātu prognozi, paredzot EBITDA 5.5 miljonu eiro un kopējos zaudējumus 12.5 miljonu eiro apmērā.

Valde ir pārliecināta, ka ar finansētāju, īpašnieku, konsultantu un darbinieku palīdzību P-D VALMIERA GLASS USA Corp. finanšu un darbības situācija jau nākamā gada pirmajos ceturkšņos tiks uzlabota, pozitīvam peļņas rezultātam no 2019. gada jūlija mazinot šā gada zaudējumus un ļaujot rēķināties ar GRUPAS peļņu.


Par VALMIERA GLASS GRUPU:
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA un tās meitas uzņēmumi (turpmāk tekstā saukta – VALMIERA GLASS GRUPA jeb GRUPA) ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi stikla šķiedras ražošanā. VALMIERA GLASS GRUPAS pamatdarbības virzieni ir stikla šķiedras pētniecība, stikla šķiedras produktu izstrāde, ražošana un pārdošana. VALMIERA GLASS GRUPA ir vienīgā uzņēmumu grupa pasaulē ar vertikāli integrētu struktūru un plašu stikla šķiedras produktu klāstu termoizolācijas tirgum ar temperatūras noturību līdz pat 1250°C.

 

Papildu informācija:
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
Tel.: +371 64202216
E-pasts: latvia@valmiera-glass.com
www.valmiera-glass.com

Pielikumi