Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
SAF Tehnika Konsolidētais starpziņojums par 2018./2019. finanšu gada 1.ceturksni
Emitents SAF Tehnika, AS (48510000F6NVA4T63P67)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-11-14 16:57:02
Versijas komentārs
Teksts

2018./2019. finanšu gada pirmā ceturkšņa Grupas neauditētais konsolidētais neto apgrozījums bija 3 miljoni EUR, kas ir par 23% mazāk nekā 2017./2018. finanšu gada pirmajā ceturksnī. Perioda pārdošanas apjoms ir līdzvērtīgs iepriekšējā finanšu gada ceturtā ceturkšņa rezultātam.

 

Ziemeļamerikas un Latīņamerikas valstu reģiona apgrozījums bija 69% jeb 2.1 miljons EUR. Salīdzinājumā ar šī paša ceturkšņa apgrozījumu pagājušajā finanšu gadā, reģiona apgrozījums ir par 14% mazāks. Tomēr tas par 20% jeb 345 tūkst. EUR pārsniedz iepriekšējā finanšu gada noslēguma ceturkšņa rezultātu.

Āzijas, Āfrikas un Tuvo Austrumu reģiona apgrozījums bija 11% jeb 0.3 miljoni EUR. Salīdzinājumā ar šī paša ceturkšņa apgrozījumu pagājušajā finanšu gadā, reģiona apgrozījums pieaudzis par 16%.

Atskaites periodā ievērības cienīgs notikums bija SAF līdzdalība pāvesta Franciska vizītes Latvijā tiešraides nodrošināšanā, izmantojot SAF Tehnika pārvietojamo radiolīniju produktus.

Grupas izdevumi nepārsniedza plānotos līmeņus, un kopumā bija līdzvērtīgi šim periodam gadu iepriekš. Grupa turpina ieguldīt jaunu produktu un produktu modifikāciju izstrādē.

2018./2019. finanšu gada 1. ceturksni Grupa beidza ar 341 tūkstoti EUR zaudējumu (neauditēta), pretēji peļņai iepriekšējā finanšu gada 1. ceturksnī.

Grupas neto skaidrās naudas līdzekļu bilance uz perioda beigām bija 3.31 miljons EUR.

SAF Tehnika ir uzņēmums ar ilgstoši uzkrātu pieredzu un zināšanām mikroviļņu radio izstrādē un ražošanā.

Grupa turpina pētīt tirgus pieprasījumu un problemātiskos jautājumus, lai spētu piedāvāt nepieciešamās produktu modifikācijas, kā arī turpina investīcijas produktu izstrādē, arvien vairāk pievēršoties produktu portfeļa diversificēšanai. Kompānijas mērķis ir stabilizēt apgrozījuma līmeni, kas nodrošina pozitīvu neto rezultātu ilgtermiņā. 

 

Par SAF Tehnika:

AS SAF Tehnika ir ISO sertificēts bezvadu datu pārraides iekārtu ražotājs. Uzņēmuma produkti tiek ražoti Latvijā, Eiropā un pārdoti vairāk nekā 130 pasaules valstīs. SAF Tehnika akcijas tiek kotētas Nasdaq Riga no 2004. gada. Uzņēmumam 100% pieder meitas uzņēmumi “SAF North America” un “SAF Services”. Abi iepriekšminētie uzņēmumi darbojas no Denveras, Kolorado štata ASV un apkalpo Ziemeļamerikas tirgu.

 

         Papildus informācija:
         Zane Jozepa
         Finanšu un Administratīvā direktore, valdes locekle
         +371 67 046 833
         zane.jozepa@saftehnika.com
         www.saftehnika.com

Pielikumi