Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “Citadele banka” padomē atgriežas Karina Saroukhanian un Sylvia Gansser-Potts
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-10-31 09:44:34
Versijas komentārs
Teksts

Šī gada 29. oktobrī, AS “Citadele banka” saņēma Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apstiprinājumu Bankas padomes sastāva izmaiņām un tās locekļu turpmākai darbībai. Saistībā ar Bankas padomes sastāva izmaiņām, Finanšu un kapitāla tirgus komisija atbalsta Karina Saroukhanian un Sylvia Gansser-Potts kandidatūru atkārtoti pievienoties AS „Citadele banka” padomē.

Karina Saroukhanian ir Ripplewood Advisors LLC izpilddirektore. Pirms pievienošanās kompānijai  K. Saroukhanian kopš 2008. gada strādāja Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankā, ieņemot Finanšu Institūciju komandas vecākās baņķieres amatu. Savas darbības laikā ERAB viņa atbildēja par komplicētiem kapitāla piesaistes darījumiem, strādājot ar dažādu jurisdikciju finanšu investoriem. Pirms pievienošanās ERAB, K. Saroukhanian bija direktore uzņēmumu apvienošanās un pārņemšanas darījumu grupā „Nomura International" Londonā un viceprezidente aktīvu pārvaldes un finanšu konsultāciju uzņēmumā „Sindicatum”.

Karinai Saroukhanian ir Matemātiskās ekonomikas maģistra grāds, kas iegūts Maskavas Valsts Universitātē (Moscow State University) un maģistra grāds ekonomikā, kas iegūts Londonas Ekonomikas augstskolā (London School of Economics).

Sylvia Gansser-Potts ir investīciju komitejas locekle Dienvidaustrumeiropas attīstības fondā.  Pirms pievienošanās fondam, kopš 2015. gada viņa bija Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) izpilddirektore. Savā 25 gadus ilgajā karjerā ERAB viņa ir veiksmīgi vadījusi dažādas finanšu institūciju nodaļas, uzraugot banku darbu Eiropā, Ziemeļāfrikā un Tuvajos Austrumos. Sylvia Gansser-Potts savu karjeru sāka investīciju uzņēmumā ‘Swiss Bank Coorperation’ (SBC).

Sylvia Gansser-Potts ir ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbībā un ekonomikā Dauphine Paris IX Universitātē un maģistra grādu (MBA) INSEAD augstskolā.

Karina Saroukhanian un Sylvia Gansser-Potts nav AS “Citadele banka” akciju turētājas. 

 

Papildu informācija:

Regīna Ikala

Ārējās komunikācijas vadītāja

Tālrunis: +371 +371 67778597 

E-pasts: regina.ikala@citadele.lv

   

Mihails Goļevs

Investoru attiecību vadītājs

Tālrunis: +371 67778585

E-pasts: Mihails.Golevs@citadele.lv

 

Santa Daniela Kanaška

Investoru attiecību speciāliste

Tālrunis: +371 67010991

E-pasts: IR@citadele.lv

 

 

Pielikumi