Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS "Brīvais vilnis" nerevidēts starpperiodu pārskats par 2018.gada 6 mēnešiem
Emitents Brīvais vilnis, AS (48510000158QBL0AK019)
Veids 1.2 Pusgada finanšu pārskati un revīzijas ziņojumi / ierobežotas pārbaudes
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-08-31 16:44:41
Versijas komentārs
Teksts

VADĪBAS ZIŅOJUMS

2018.gada 31.augustā

AS “Brīvais vilnis” (Sabiedrība) komercdarbības veidi ir zivju un zivju produktu pārstrāde un konservēšana, pārtikas produktu vairumtirdzniecība, kā arī pārējā citur nekvalificētā komercdarbība. 2002.gada 14.maijā uzņēmums reģistrēts vienotajā Latvijas Republikas komercreģistrā.

2018.gads ir divdesmit septītais darbības gads kopš tās pārveidošanas par akciju sabiedrību.

Pavisam 2018.gada 1.pusgadā saražots 6.3 milj. kārbu dažāda (147) sortimenta zivju konservu, no tā 2.7 milj. kārbu šprotes. Pārdoti konservi par 3.7 milj. EUR, par 19% vairāk kā 2017.gada 1.pusgadā.

Sabiedrības 2018.gada 1.pusgada rezultāts ir zaudējumi 316 tūkst. EUR. Šie zaudējumi ir no saimnieciskās darbības.   Zivrūpniecības nozarē notiek cenu dempings un cīņa par noieta tirgu.

1.pusgada neto apgrozījums 3.7 miljoni EUR.

2018.gada 1.pusgada rezultāts:

Bruto peļņa 197 264 EUR.                                                                                                          

Sabiedrības mērķis ir turpināt sakārtot uzņēmumu atbilstoši ES un trešo valstu kvalitātes prasībām, samazinot produkcijas ražošanas izmaksas, lai veiksmīgāk spētu konkurēt esošajos un jaunajos zivju konservu tirgos. Sabiedrība turpina strādāt pie jaunu tirgu apgūšanas Āfrikā un Dienvidamerikā.

Turpinām darbu pie jaunu produkcijas veidu izstrādes. Strādājam pie esošās produkcijas kvalitātes uzlabošanas, jaunu, inovatīvu  iepakojuma veidu apgūšanas.  

Jūnija beigās Sabiedrība apstādināja ražošanu, lai veiktu cehu un iecirkņu remontu un darbinieki izietu kārtējos atvaļinājumos, lai realizētu saražotos konservu krājumus. 3.septembrī Sabiedrība atsāks zivju konservu ražošanu, lai nodrošinātu pasūtījumu izpildi.

Sabiedrība ir līderis produkcijas kvalitātes jomā, ražošanā izmantojam dabīgās izejvielas, neizmantojam sintētiskās pārtikas piedevas un ģenētiski modificētus produktus.

 

Arnolds Babris

Valdes priekšsēdētājs

Pielikumi