Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
„Grindeks” inovāciju centra izveidei iegādājas teritoriju Rīgā, Krustpils ielā 63
Emitents Grindeks, AS (5299006DWR32NKWM1O86)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-08-08 10:43:11
Versijas komentārs
Teksts

AS „Grindeks” informē, ka jauna inovāciju centra izveidei uzņēmums ir paplašinājis teritoriju, iegādājoties zemesgabalu ar būvēm Rīgā, Krustpils ielā 63.

92 584 kvadrātmetru plašo zemesgabalu Rīgā, Krustpils ielā 63 uzņēmums no VAS „Valsts nekustamie īpašumi” iegādājās izsolē 2018. gada jūlijā par 886 500 eiro un būtisks apsvērums teritorijas iegādē bija tās atrašanās tuvumā „Grindeks” esošajai teritorijai Rīgā, Krustpils ielā 53. Īpašums iegādāts inovāciju centra izveidei, plānojot nepieciešamo ražošanas jaudu palielināšanu un sekojot „Grindeks” stratēģiskās attīstības vīzijai. Attīstības plāns paredz jaunu ražotņu ar specifiskām vajadzībām būvniecību, mūsdienīgu laboratoriju un loģistikas vienības izveidi.

Detalizētu projektu inovāciju centra izveidei, teritorijas modernizācijas plānu un precīzus investīciju aprēķinus „Grindeks” sāks izstrādāt tuvākajā laikā.

 

Par AS „Grindeks”

„Grindeks” ir starptautisks farmācijas uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. „Grindeks” koncernā ietilpst četri meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā un Slovākijā; pārstāvniecības atvērtas 11 valstīs.

„Grindeks” specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo, pretvēža medikamentu un gastroenteroloģisko līdzekļu terapeitiskajās grupās. Uzņēmuma produktu klāstu veido oriģinālprodukti Mildronāts® (meldonijs*) un Ftorafur® (tegafūrs), patentbrīvie medikamenti, uztura bagātinātāji, kā arī aktīvās farmaceitiskās vielas.

2017. gadā uzņēmuma produkcija eksportēta uz 77 valstīm un veidoja 92,5% no kopējā apgrozījuma. Nozīmīgākie „Grindeks” tirgi ir Eiropas Savienības valstis, Krievija un pārējās NVS valstis, ASV, Kanāda, Japāna un Vjetnama.

Lai palielinātu ražošanas jaudas un uzlabotu infrastruktūru, pēdējo 15 gadu laikā uzņēmums ir realizējis virkni vērienīgu investīciju projektu, investējot attīstībā gandrīz 100 milj. eiro.

*Brīdinājums: meldonijs ir iekļauts sportā aizliegto vielu sarakstā.

Kontakti:
Laila Kļaviņa, AS „Grindeks” Komunikācijas departamenta vadītāja
Tel.: 67083370
fakss: 67083505
E-pasts: laila.klavina@grindeks.lv  www.grindeks.lv

 
Pielikumi