Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “Citadele banka” pieņēmusi galīgo lēmumu mainīt AB “Citadele” bankas juridisko statusu no meitas sabiedrības uz filiāli
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-07-18 16:35:25
Versijas komentārs
Teksts

Banka Citadele apvienos savu darbību Baltijas valstīs, izveidojot jaunu filiāli Lietuvā.

Bankas Citadele (Latvija) valde šī gada 5. jūlijā pieņēma galīgo lēmumu par meitas sabiedrības AB “Citadele” bankas (Lietuva) reorganizāciju, apvienojot to ar AS “Citadele banka” (Latvija) un izveidojot Lietuvā filiāli.

Plānots, ka reorganizācija tiks pabeigta 2019. gada pirmajā pusē. Pēc tās Citadeles galvenais birojs būs Latvijā ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā, kā arī meitas sabiedrību Šveicē.

Reorganizācijas laikā Lietuvā tiks atvērta jauna AS “Citadele banka” filiāle, kas pārņems visus AB “Citadele” bankas aktīvus, pasīvus un nodrošinās AB “Citadele” bankas funkcijas un klientu apkalpošanu.

Plānotā reorganizācija Lietuvā bankas klientu apkalpošanu nekādā veidā neietekmēs. Tā notiks kā ierasts. Bankas meitas sabiedrības Lietuvā juridiskā statusa maiņa uz filiāli ļaus efektīvāk īstenot Citadeles attīstību Baltijas valstīs, ieviešot vienotus pakalpojumus, tai skaitā ātrāk ieviest jaunus digitālos pakalpojumus, kā arī palīdzēs īstenot efektīvāku grupas pārvaldību.

Informējam, ka saistībā ar LR Komerclikuma 345. panta (1) daļu AS “Citadele banka” noguldītājiem ir tiesības iesniegt kreditora prasību,  ja tiek pierādīts, ka reorganizācija apdraud viņa prasījuma apmierināšanu.  Prasības piesakāmas līdz 2018. gada 20. augustam Republikas laukumā 2A, Rīgā, LV-1010.

 

Papildu informācija:

Ieva Prauliņa

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

Tālrunis: +371 67010172

E-pasts: Ieva.Praulina@citadele.lv

 

Mihails Goļevs

Investoru attiecību vadītājs

Tālrunis: +371 67778585

E-pasts: Mihails.Golevs@citadele.lv

 

Santa Daniela Kanaška

Investoru attiecību speciāliste

Tālrunis: +371 67010991

E-pasts: IR@citadele.lv

Pielikumi