Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Mogo Finance paziņo par EUR 50 miljonu obligāciju norēķinu un izvietošanu Frankfurtes fondu biržā
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-07-11 11:34:42
Versijas komentārs
Teksts

Mogo Finance un ar to saistītie grupas uzņēmumi (Grupa), kas specializējas lietotu transportlīdzekļu finansēšanā, paziņo, par obligāciju (XS1831877755) ar 4 gadu termiņu norēķinu un izvietošanu Frankfurtes fondu biržas Atvērtajā tirgū. Grupas Holdinga kompānija – Mogo Finance, emitēja obligācijas EUR 50 miljonu apmērā pēc nomināla ar gada procentu likmi 9.50%.

Aptuveni 4 mēnešu periodā tiks sagatavots pieteikums obligāciju izvietošanai Regulētajā tirgū.

Edgars Egle, Grupas Izpilddirektors komentēja:

“Obligāciju izvietošana Frankfurtes fondu biržā iezīmē nākamo soli mūsu izaugsmes stratēģijā Eiropā – sasniegt vadošo pozīciju lietotu automašīnu finansēšanas nozarē. Eiropas investoru interese vēlreiz apliecina mūsu izvēlētā biznesa modeļa perspektīvas. Ar sekojošo 4 gadu obligāciju iekļaušanu Deutsche Börse Regulētajā tirgū, mēs turpināsim pastiprināt mūsu komunikāciju ar kapitāla tirgiem, tādējādi veicinot tirgus izpratni par lietotu automašīnu finansēšanas iespējām."

Mogo Finance (Grupas finanšu direktors) E-pasta adrese: maris.kreics@mogofinance.com
Maris Kreics +371 66 900 900

Aalto Capital E-pasta adrese: manfred.steinbeisser@aaltocapital.com
Manfred Steinbeisser +49 89 89867770

Piezīmes redaktoriem:

Mogo Finance ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem uzņēmumiem Eiropā, kas nodarbojas ar lietotu automašīnu finansēšanu. Identificējot nišu, ar ko tradicionālie aizdevēji nenodarbojas, lietotu automobiļu finansēšana, Mogo Finance ir attīstījis savu darbību jau 10 valstīs, izsniedzot vairāk nekā EUR 250 milijonus un strādājot ar neto līzinga un nodrošināto aizdevumu portfeli, kas pārsniedz EUR 120 milijonus. Mogo piedāvā nodrošinātus aizdevumus līdz EUR 10 000 ar maksimālo atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem, padarot lietotu automašīnu finansēšanu procesu ērtu un pieejamu, gan klientiem, gan partneriem. Mogo reģionālais izvietojums un diversificētās ieņēmumu plūsmas padara Mogo unikālu salīdzinājumā ar konkurentiem.

Mogo Finance darbojas izmantojo savu filiāļu tīklu ar vairāk nekā 2000 partneru atrašanās vietām un spēcīgu tiešsaistes klātbūtni. Šis apstāklis padara Mogo Finance par vadošo zīmolu lietotu automašīnu finansēšanā. Uzņēmums ir dibināts 2012. gadā ar galveno mītnes vietu Rīgā, Latvijā, un uz doto brīdi tā saimnieciskā darbība tiek veikta: Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Polijā, Rumānijā, Bulgārijā, Moldovā, Albānijā, Baltkrievijā.

www.mogofinance.com

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Šeit sniegtā informācija nav paredzēta pilnīgai vai daļējai, tiešai vai netiešai izpaušana, publicēšanai vai izplatīšanai Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Kanādā, Honkongā, Japānā, Jaunzēlandē, Dienvidāfrikā vai citās valstīs, vai jebkādos citos apstākļos, kuros informācijas izpaušana, publicēšana vai izplatīšana būtu nelikumīga. Šeit sniegtā informācija neveido piedāvājumu vai pieprasījumu pārdot obligācijas nevienā jurisdikcijā, kurā šāds piedāvājums, obligāciju pirkšana vai pārdošana būtu pretlikumīga pirms reģistrācijas, atbrīvojama no reģistrācijas vai kvalificējama saskaņā ar jebkuras šādas jurisdikcijas vērtspapīru likumiem. Personām, kuru rīcībā ir nonācis šis paziņojums, ir pienākums būt informētiem un ievērot visus minētos ierobežojumus. Neviens no Mogo Finance, KNG Securities LLP, RP Martin Stockholm AB, Bankhaus Scheich Wertpapierspezialist AG vai to attiecīgajiem pārstāvjiem neuzņemas jebkādu juridisku atbildību par jebkuras personas izdarītu pārkāpumu, neatkarīgi no tā, vai personas, kas plāno ieguldīt Mogo vērtspapīrus vai pārdot tos, ieskaitot obligācijas, apzinās šādus ierobežojumus. Šis paziņojums nav vērtspapīru piedāvājums pārdošanai Amerikas Savienotajās Valstīs. Obligācijas nav bijušas un netiks reģistrētas saskaņā ar Vērtspapīru likumu (Securities Act) vai saskaņā ar jebkurā ASV štatā piemērojamiem vērtspapīru likumiem un obligācijas nedrīkst tieši vai netieši piedāvāt vai pārdot Amerikas Savienotajās Valstīs vai ASV dzīvojošu vai reģistrētu personu īpašuma vai labā, izņemot gadījumus, kad piemērojams izņēmums saskaņā ar Vērtspapīru likumu vai uz darījumu neattiecas Vērtspapīru likuma prasības par reģistrāciju.

Šis paziņojums ir reklāmas materiāls, un tas ir paredzēts kā sākotnēja informācija par Emitenta gaidāmo vērtspapīru piedāvājumu, lai izpētītu vispārēju ieguldītāju interesi. Šis dokuments nav prospekts Direktīvas 2003/71/EK ("Prospektu direktīva") tās aktuālajā redakcijā izpratnē un nav uzskatāms par publisku vērtspapīru piedāvājumu nevienā Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstī ("EEZ ").

Šis paziņojums nav obligāciju piedāvājums Apvienotās Karalistas sabiedrībai. Apvienotajā Karalistē nav un nebūs apstiprināts obligāciju prospekts. Attiecīgi šis paziņojums netiek izplatīts plašai sabiedrībai Apvienotajā Karalistē un to nedrīkst nodot tālāk. Informācija par šo paziņojumu kā finansiālu veicinašanu var izplatīt tikai un vienīgi: i) personām, kas atrodas ārpus Apvienotās Karalistes, vai ii) investīciju speciālistiem, uz kuriem attiecas 2000. gada Finanšu pakalpojumu un tirgu likuma 19. panta 5. punkta (Finanšu veicināšanas) rīkojuma 2005 ("Rīkojums") (Financial Services and Markets Act 2000 (Financial Promotion) Order 2005 (the "Order") vai (iii) uzņēmumi ar augstu tīro vērtību un citas personas, kurām tas var tikt likumīgi paziņots, uz kurām attiecas Rīkojuma 49. panta 2. punkta a) līdz d) apakšpunkts (visas i), ii) un iii) apakšpunktā minētās personas sauktas par "Attiecīgajām personām"). Jebkurš uzaicinājums, piedāvājums vai vienošanās parakstīties, iegādāties vai citādi iegūt šādus vērtspapīrus tiks realizēts tikai ar Attiecīgajām personām. Jebkura persona, kas nav Attiecīgā persona, nedrīkst rīkoties vai balstīties uz šo paziņojumu vai tā saturu.

TIKAI PROFESIONĀLIEM INVESTORIEM - ražotāja mērķa tirgus (direktīva 2004/39/EK par finanšu instrumentu tirgiem II produktu pārvaldība) ir tikai atbilstoši darījumu partneri un tikai profesionāli klienti (visi izplatīšanas kanāli). Neviens privāto ieguldījumu un apdrošināšanas ieguldījumu produktu pamatinformācijas galvenais informācijas dokuments (GID) nav sagatavots, jo obligācijas nav gatavs produkts un tās piedāvās tikai atbilstošiem darījuma partneriem un profesionāliem klientiem.

 

Pielikumi