Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par AS „Grindeks” koncerna padomes atlīdzību
Emitents Grindeks, AS (5299006DWR32NKWM1O86)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-05-23 17:41:01
Versijas komentārs
Teksts

Atbildot Nasdaq Riga lūgumam sagatavot un publicēt papildu informāciju par AS „Grindeks” koncerna padomes atlīdzību, darām zināmu, ka 07.06.2016. notikušajā AS „Grindeks” kārtējā akcionāru sapulcē tika pārvēlēta AS „Grindeks” padome, un akcionāri, šajā sēdē būdami informēti par padomes atlīdzības lēmumprojektu, to akceptēja ar savu balsojumu, tam attiecoties uz visu pilnvaru termiņu.

Koncerna padomes atlīdzības pieaugums skaidrojams ar AS „Grindeks” koncerna darbības rezultātu dinamisko kāpumu kopš 2016. gada.

Par AS „Grindeks”

„Grindeks” ir starptautisks farmācijas uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. „Grindeks” koncernā ietilpst pieci meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Slovākijā; pārstāvniecības atvērtas 12 valstīs.

„Grindeks” specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo, pretvēža medikamentu un gastroenteroloģisko līdzekļu terapeitiskajās grupās. Uzņēmuma produktu klāstu veido oriģinālprodukti Mildronāts® (meldonijs*) un Ftorafur® (tegafūrs), patentbrīvie medikamenti, uztura bagātinātāji, kā arī aktīvās farmaceitiskās vielas.

  1. gadā uzņēmuma produkcija eksportēta uz 77 valstīm un veidoja 92,5% no kopējā apgrozījuma. Nozīmīgākie „Grindeks” tirgi ir Eiropas Savienības valstis, Krievija un pārējās NVS valstis, ASV, Kanāda, Japāna un Vjetnama.

Lai palielinātu ražošanas jaudas un uzlabotu infrastruktūru, pēdējo 15 gadu laikā uzņēmums ir realizējis virkni vērienīgu investīciju projektu, investējot attīstībā gandrīz 100 milj. eiro.

*Brīdinājums: meldonijs ir iekļauts sportā aizliegto vielu sarakstā.

 

Kontakti:
Laila Kļaviņa, AS „Grindeks” Komunikācijas departamenta vadītāja
Tel.: 67083370
fakss: 67083505
E-pasts: laila.klavina@grindeks.lv
www.grindeks.lv

Pielikumi