Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
2018. gadā „Grindeks” prognozē vismaz 10% apgrozījuma pieaugumu
Emitents Grindeks, AS (5299006DWR32NKWM1O86)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-01-17 13:15:59
Versijas komentārs
Teksts

Akciju sabiedrība „Grindeks” informē, ka 2018. gadā prognozē sasniegt vismaz 10% apgrozījuma pieaugumu, salīdzinot ar 2017. gada rezultātiem. 2018. gadā „Grindeks” stratēģiski fokusēsies uz kompleksiem risinājumiem pacientu vajadzību apmierināšanai. Apgrozījuma pieaugums šogad tiks sasniegts, kāpinot eksporta apjomus uz Eiropas Savienības valstīm, Krieviju un pārējām NVS valstīm, ASV, Kanādu, Japānu un Vjetnamu, kā arī apgūstot jaunus tirgus. 2018. gada stratēģiskie biznesa attīstības tirgi – Eiropas Savienības un Dienvidaustrumāzijas valstis.

Līdztekus jaunu tirgu apguvei „Grindeks” plāno veikt nozīmīgas investīcijas attīstībā. AS „Grindeks” padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans skaidro: „Svarīgākais ražošanas tempu kāpinātājs ir pieprasījuma pieaugums. Tas aktualizē jautājumu par nepieciešamajām ražošanas jaudām, tāpēc ražotnēs Latvijā, Igaunijā un Slovākijā šogad ieguldīsim vismaz 7 milj. eiro.”

Detalizētu informāciju par pagājušā gada rezultātiem „Grindeks” iesniegs „Nasdaq Riga”, publicējot 2017. gada 12 mēnešu finanšu pārskatus 2018. gada 28. februārī saskaņā ar š.g. finanšu kalendāru.

Par AS „Grindeks”

„Grindeks” ir starptautisks, vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. „Grindeks” koncernā ietilpst pieci meitas uzņēmumi Latvijā, Igaunijā, Krievijā un Slovākijā; pārstāvniecības atvērtas 12 valstīs.

„Grindeks” specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo un pretvēža medikamentu terapeitiskajās grupās. Uzņēmuma produktu klāstu veido veiksmīgs oriģinālproduktu Mildronāts® un Ftorafur®, kā arī patentbrīvo medikamentu apvienojums. Šobrīd „Grindeks” ražo 23 aktīvās farmaceitiskās vielas.

2016. gadā uzņēmuma produkcija eksportēta uz 71 valsti un veidoja 91% no kopējā apgrozījuma. Nozīmīgākie „Grindeks” tirgi ir Eiropas Savienības valstis, Krievija un pārējās NVS valstis, ASV, Kanāda, Japāna un Vjetnama.

Lai palielinātu ražošanas jaudas un uzlabotu infrastruktūru, pēdējo 15 gadu laikā uzņēmums ir realizējis virkni vērienīgu investīciju projektu, šajā laikā investējot attīstībā vairāk nekā 90 milj. eiro.

Kontakti:

Laila Kļaviņa, AS „Grindeks” Komunikācijas departamenta vadītāja
Tel.: 67083370, 29256012
fakss: 67083505
E-pasts: laila.klavina@grindeks.lv 
www.grindeks.lv

Pielikumi