Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Paziņojums par nozīmīgu līdzdalību
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.3. Paziņojumi par būtisku akciju paketi
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-02-20 10:36:05
Versijas komentārs AS “HansaMatrix” no akcionāriem ir saņēmusi precizētas paziņojumu formas par nozīmīgu līdzdalību un ziņojumus par cieši saistītu personu darījumiem
Teksts
  1. gada 9. Janvārī akcionārs Komandītsabiedrība "FLYCAP INVESTMENT FUND I AIF" pārdeva 120 000 (6.56%) tam piederošo AS “HansaMatrix” (HMX1R) akciju par vienas akcijas cenu 6.55 EUR.

Attiecīgā darījuma rezultātā akcionāram ir samazinājusies līdzdalība AS “HansaMatrix” līdz 283 933 akcijām, jeb 15.52%.

Papildu informācija pievienotajā dokumentā.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis

Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produktu ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Pielikumi