Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “Citadele banka” padomē ievēlēti jauni locekļi
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids Būtiski notikumi
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2016-12-19 16:46:00
Versijas komentārs
Teksts

AS “Citadele banka” padomē ievēlēti divi jauni locekļi – Nicholas Haag un Karina Saroukhanian. Jaunievēlētie padomes locekļi savus amata pienākumus sāk pildīt ar 2016. gada 19. decembri, kad ir saņemts Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apstiprinājums.

Nicholas Haag ir lielākās Gruzijas bankas “TBC Bank Group PLC” neatkarīgais direktors un audita komitejas priekšsēdētājs. Viņš ir neatkarīgais direktors un vada audita, riska un atbilstības komiteju “Bayport Management Ltd.” (vadošā Āfrikas un Latīņamerikas finanšu risinājumu nodrošinātāja holdinga kompānija). Pirms tam viņš pildīja padomes locekļa pienākumus “Credit Bank of Moscow PJSC”. Nicholas Haag ir 30 gadu pieredze banku sektorā, no tās pusi viņš ir aizvadījis vadošos amatos dažādos finanšu nozares uzņēmumos, tajā skaitā, “Barclays”, “Banque Paribas”, “ABN AMRO” un “Royal Bank of Scotland”, specializējoties finanšu un kapitāla tirgus jautājumos. Nicholas Haag ir ieguvis Oksfordas Universitātes augstāko goda grādu (First Class Honours Degree). Nicholas Haag nepieder AS “Citadele bankas” akcijas.

Karina Saroukhanian ir ERAB Finanšu Institūciju komandas vecākā baņķiere. Viņai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze sektorā, pēdējā laikā fokusējoties uz finanšu institūciju sektoru. ERAB Karina Saroukhanian atbild par komplicētiem kapitāla piesaistes darījumiem, strādājot ar dažādu jurisdikciju finanšu investoriem. Pirms pievienošanās ERAB viņa bija direktore darījumu apvienošanās un pārņemšanas grupā “Nomura International” Londonā un viceprezidente aktīvu pārvaldes un finanšu konsultāciju uzņēmumā “Sindicatum”. Karina Saroukhanian ir maģistra grāds ekonomikā, iegūts Londonas Ekonomikas Skolā (London School of Economics) un Jaunā Ekonomikas Skolā Maskavā (New Economic School). Karina Saroukhanian nepieder AS “Citadele banka” akcijas.

         Ilona Frīdmane
         Investoru attiecību vadītāja
         Tālr.: +371 67010183
         E-pasts: IR@citadele.lv

Pielikumi